Over ons

Ons team van specialisten staat voor u klaar op het gebied van pensioen & verzekeringen.

Wilhelm de Haas

Adviseur

wdehaas@octras.nl

Adviseur Buitendienst MKB
Risk Management Adviseur
Gecertificeerd Pensioen Adviseur
Hypotheekadviseur

Gerard Knorren

Adviseur

gknorren@octras.nl

Adviseur Buitendienst
Risk Management Adviseur

Jordan Hidalgo

Adviseur

jhidalgo@octras.nl

Adviseur Binnendienst Particulier & MKB
Hypotheekadviseur

Jacob Wagenaar

Adviseur

jwagenaar@octras.nl

Adviseur Buitendienst Particulier & MKB

Elske Bottema

Schadebehandelaar

ebottema@octras.nl

Joke Koeree

Adviseur Binnendienst Particulier

jkoeree@octras.nl

Claudia van Bijleveld

Adviseur Binnendienst Particulier & MKB

cvanbijleveld@octras.nl

Tolina Pasveer

Administratief Medewerker Pensioen & Leven

tpasveer@octras.nl

Irene Konst

Outbound telemarketeer

ikonst@octras.nl