Over ons

Ons team van specialisten staat voor u klaar op het gebied van pensioen & verzekeringen.

Wilhelm de Haas

Adviseur

wdehaas@octras.nl

Risk Management Adviseur MKB
Gecertificeerd Pensioen Adviseur

Gerard Knorren

Adviseur

gknorren@octras.nl

Risk Management Adviseur MKB

Jordan Hidalgo

Adviseur

jhidalgo@octras.nl

Risk Management Adviseur MKB
Hypotheekadviseur

Elske Bottema

Schadebehandelaar

ebottema@octras.nl

Joke Koeree

Adviseur Binnendienst Particulier

jkoeree@octras.nl

Claudia van Bijleveld

Adviseur Binnendienst MKB

cvanbijleveld@octras.nl

Tolina Pasveer

Administratief Medewerker

tpasveer@octras.nl

Irene Konst

Telemarketing

ikonst@octras.nl